Nežádoucí stavy zaměstnanců
Tyto problémy mohou vznikat v důsledků faktorů jako je jednotvárnost úkolů, narušené personální vztahy, psychická tenze a nespokojenost z různých příčin. Příčinou může být i nesprávné seřízení a nedostatečná údržba klimatizačního zařízení.  
více...
Stres-zabiják
Nová britská studie tvrdí, že práce může skutečně zabíjet. Podle ní práce ve stresu narušuje vnitřní systém těla a zvyšuje se riziko srdečních onemocnění.  
více...
Není úsměv jako úsměv
Lidé disponují dvěma druhy úsměvu.  
více...
Smát se či nesmát
Opravdu tolik pomáhá, když se člověk na ostatní směje? Jsou pak lidé k němu vstřícnější?  
více...
Kolik lidí práce stresuje?
Největší míru pracovního stresu pociťují lidé pracující v řídících profesích a podnikatelé. Vysokou míru stresu mají ale i zaměstnanci ve firmách se zahraničním kapitálem. Naopak lidé pracující manuálně či pracovníci se základním vzděláním stres z práce prakticky nepociťují...  
více...
Chcete přestat s kouřením?
Pokud jste se rozhodli přestat kouřit a hledáte pomoc, můžete ji najít v některém z Center léčby závislosti na tabáku. Tato centra, kde kuřáci mohou najít specializovanou pomoc při léčbě jejich závislosti, jsou tak nyní téměř v každém krajském městě...  
více...
Seznamte se: ….. „Těší mě – Stres“
Co je vlastně stres? Stres je slovo anglosaského původu (stres), které se objevuje v angličtině od středověku a je zde užíváno k vyjádření jednak stavů prožívané tísně, napětí a důsledku působících obtíží různého původu, jednak k vyjádření tlaku ve smyslu působení fyzikálních sil a konečně v situacích, kdy chceme něco zdůraznit či podtrhnout.
 
více...
Není toho na jednoho trochu moc ?
Blanka si povzdechla. Jak tohle všechno zvládne? Manžel skončil na pár týdnů na vozíku a obstarat péči o něj a jejich tři mrňata bude muset sama.
 
více...